Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vítáme Vás na stránkách realitní kanceláře TOP REALITY , s. r. o., člena REALITNÍ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Přestože naše RK vznikla teprve počátkem roku 2012, nejsme na poli realit žádnými nováčky. Již v průběhu let předchozích jsme načerpali bohaté zkušenosti v oboru a společně s výbornou znalostí lokálního trhu nemovitostí v Chodově i jeho okolí dnes dokážeme tyto zhodnotit při realizaci obchodních případů. Naše společnost není velká, avšak o to větší si klademe nároky na námi nabízené služby a přístup vůči klientům.

Našim klientům nabízíme kompletní realitní servis zahrnující zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich financování i pojištění. V souvislosti s převodem nemovitostí zajišťujeme zpracování znaleckého posudku a daňového přiznání.  V případě zájmu můžeme za účelem rekonstrukcí a nejrůznějších stavebních či bytových úprav klientům doporučit a následně zajistit služby osvědčených firem a řemeslníků.

Naší prioritou při jednáních s klienty je solidní a čestné jednání. V žádném případě nenabízíme bezúplatnou úschovu peněz na firemním účtu společnosti.  K zajištění bezpečnosti platební operace mezi kupujícím a prodávajícím během obchodu proto používá naše kancelář VÝHRADNĚ ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVU, kterou na naše náklady zřizujeme prostřednictvím advokátní kanceláře pana JUDr. Davida Petriláka v Karlových Varech, jež nám zajišťuje kompletní právní servis.

U nově vzniklé pobočky v Liberci, máme právní servis zajištěn advokání kanceláří BKS advokáti s.r.o.


Věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni nejen Vy, ale následně též Vámi doporučení přátelé a známí.

DOKÁŽEME VÁM, ŽE I NEMOVITOSTMI LZE OBCHODOVAT SLUŠNĚ, ČESTNĚ A POCTIVĚ

Těšíme se na shledanou
Tým RK

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?